Deka na hranie Silver Linning Cloud - šedá 0m+

Kód: 307150
Neohodnotené
Značka: Skip Hop
–7 %
Deka na hranie Silver Linning Cloud - šedá 0m+
–7 % €94,99 / ks €79,16 bez DPH
Skladom (> 5 ks)

Krásna hracia deka z mäkkej minky je jednou z produktov novej kolekcie "Silver Lining" značky Skip Hop, ktorá sa vyznačuje nežnými, jemnými farbami pre stimuláciu detského zraku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Krásna hracia deka z mäkkej minky je jednou z produktov novej kolekcie "Silver Lining" značky Skip Hop, ktorá sa vyznačuje nežnými, jemnými farbami pre stimuláciu detského zraku. Deka obsahuje závesné hračky jemného vzhľadu: slniečko s detským zrkadielkom, pískajúci mráčik, vtáčika s hrkálkou, svietiacu hviezdičku a spievajúcu ovečku. Deka je doplnená o mäkký vankúšik v tvare mráčika s praktickým úchytom na hračku. Deka zabaví vaše maličké v čase ležania na brušku, aj v čase ležania na chrbte, alebo ju môžete použiť aj samostatne bez hracích oblúkov, ako mäkké miestečko na hranie. Deka je doplnená o detaily s rôznym povrchom pre stimuláciu hmatového zmyslu vášho maličkého. Vhodná pre deti od narodenia.

Použité nové materiály: 100% Polyester.

Hračka obsahuje 5 alkalických gombíkových batérií.

  • vyznačuje sa nežnými, jemnými farbami pre stimuláciu detského zraku
  • obsahuje závesné hračky
  • zabaví vaše maličké v čase ležania na brušku, aj v čase ležania na chrbte, alebo ju môžete použiť aj samostatne bez hracích oblúkov
  • obsahuje detaily s rôznym povrchom pre stimuláciu hmatového zmyslu vášho maličkého
  • vhodná pre deti od narodenia

Rozmery produktu: 91 cm x 91 cm x48 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: