Baby Einstein Hračka drevená aktívna kocka Innovation Station HAPE 12m+

Kód: 11656-2
Neohodnotené
Značka: Baby Einstein
€117,95 / ks €98,29 bez DPH €117,95 / 1 ks
Skladom (> 5 ks)

Päť strán zábavy čaká na Vášho malého vedca. Sledujte ako dieťatko objavuje a teší sa zo všetkých rôznych prvkov, ktoré táto inovatívna aktívna kocka ponúka. Bude ohúrené, čo všetko dokáže chytiť, otočiť, potiahnuť, prevliecť a aktivovať. Vstúpte do sveta plného jasných farieb, magických prvkov a naplneného vzrušujúcou zábavou, kde sa viaceré deti môžu hrať súčasne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Päť strán zábavy čaká na Vášho malého vedca. Sledujte ako dieťatko objavuje a teší sa zo všetkých rôznych prvkov, ktoré táto inovatívna aktívna kocka ponúka. Bude ohúrené, čo všetko dokáže chytiť, otočiť, potiahnuť, prevliecť a aktivovať. Vstúpte do sveta plného jasných farieb, magických prvkov a naplneného vzrušujúcou zábavou, kde sa viaceré deti môžu hrať súčasne. Budú zvedavé a dychtivé zistiť, čo sa stane, keď zatlačia a potiahnu animácie alebo otočia ozubené kolieska a veľa iných tajomstiev, ktorým dieťatko neodolá a bude túžiť ich všetky objaviť.

Hračky sú vyrobené v spolupráci s Hape. Každá drevená hračka Hape je vyrábaná kombináciou vysoko kvalitných materiálov, unikátneho designu, nápadov v oblasti vzdelávania detí a ekologického prístupu k životu. Drevené hračky spĺňajú všetky medzinárodné bezpečnostné štandardy. Výrobca drevených hračiek Hape plne rozumie dopadom na životné prostredie a ich cieľom je ponúknuť deťom bezpečný a čistý svet.

- podporuje predstavivosť a zvedavosť dieťatka
- ukazuje príčiny a následky
- podporuje spoluprácu s kamarátmi dieťatka
- preteky s loptou, prevliekanie korálikov a iné
- vyrobené z bezpečných a odolných materiálov
- vhodné pre deti od 12m+

Rozmery produktu: 31,6 cm x 31,6 cm x 48,3 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: